Zardzewiałe i prostackie Rusty Mind

Projekt Nisza/ Grudzień 6, 2018/ Biografie

Stoner, heavy metal, death metal. Zło, szatan, diabeł. Wódka, piwo i inne alkohole. Zespół z Torunia gra głośno i nie przyjmuje reklamacji za urażone uczucia estetyczne słuchaczy. Poznajcie metalową kapelę – Rusty Mind.

Rusty Mind pochodzi z Torunia. Chłopaki grają stonerowo, doomowo, ale z death metalowym duchem. Skład kapeli tworzą: Sylveck odpowiedzialny za gary i brak wyczucia rytmu, Kinio, który stoi za basem i darcie ryja, Antoni natomiast za gitarę i ładne melodyjki oraz świeżynka w zespole Johnny, który również jest odpowiedzialny za gitarę, jednak również za brzydkie melodyjki.

Historia kapeli zaczęła się w kwietniu dwa lata temu. W jednym z toruńskich pubów w głosach trzech gości – Kinio, Sylveck i Oskar powstała idea stworzenia zespołu. Zespółu zardzewiałego i prostackiego do łez. Chłopaki od razu wdrożyli swój pomysł w życie, choć wciąż poszukiwali swojego stylu.

 

Po licznych eksperymentach, zmianach składu, zabawach i wypitych wespołych napojów w 2017 przyszedł czas stabilizacji. Sylveck, Kinio i Antoni stworzyli podstawę zespołu. W maju tego roku powstało pierwsze nagranie Rusty Mind – EP: „Keep it away”.

 

Obecnie do składu dołączył Johnny, którego możecie znać z projektu Soma Ulte. Od tego momentu kapela jest w stadium poszukiwania nowych brzmień nie tracąc z duszy swojego stonerowo, doomowo, deathowego ducha.

Nasza drużyna się powiększyła. Do składu na drugą gitarę dołącza Jan Mierzejewski. Wspólnie pracujemy nad dotychczasowym…

Opublikowany przez Rusty Mind Niedziela, 11 listopada 2018

Posłuchajcie ich zardzewiałych piosenek na YouTube! 😉

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*